1 % PODATKU – TWOJE WSPARCIE MARZEŃ MŁODYCH LUDZI 

Nadszedł magiczny dzień 15 lutego gdy weszliśmy w nową rzeczywistość rozliczania naszych podatków  

Cieszymy się, że będzie teraz łatwiej i szybciej spełnić nasz obowiązek. Przypominamy się skromnie, że jak co roku istnieje możliwość przekazania 1% wypracowanego przez Was podatku na realizację marzeń młodych ludzi trenujących w KP Polonia 1912 Leszno.
Na co przeznaczamy uzyskane pieniądze tą drogą ? 
Oczywiście przede wszystkim to zakup sprzętu treningowego – głównie piłek⚽️, które bardzo szybko się zużywają ale także pachołki, drabinki, znaczniki, gumy i wiele innych cennych treningowych przedmiotów.
Pieniądze te przeznaczane są także na organizację wyjazdów na mecze sparingowe ? – głownie teraz w okresie zimowym❄️⛄️? gdy musimy korzystać z odpłatnych boisk w innych miastach.
Pamiętajcie o nas – a jeżeli zdecydujecie się na wsparcie marzeń młodych czerwono-białych serc❤️ możecie być pewni, że to dobrze zainwestowany Wasz 1%.

UWAGA ⚠️Jeżeli w ubiegłym roku przekazałeś już nam swój 1% będzie to automatycznie powtórzone w Twoim elektronicznym PIT za 2018 rok. Jeżeli nigdy tego nie robiłeś pamiętaj aby wpisać KRS 0000270261 i jako cel szczegółowy KP POLONIA 1912 LESZNO 6348.