Grała młodzież (14-15.10)

Tylko trzy mecze ligowe rozegrała nasza młodzież w miniony weekend. Gdyż drugi zespół trampkarza oraz młodzik w lidze pauzowali, lecz nie chcą tracić rytmu meczowego rozegrali sparingi.

Junior Starszy
Stainer Polonia Leszno – KS Canarinhos Skórzewo 5:1

Dwie różne połowy obejrzeli kibice, którzy wybrali się minioną słoneczną niedzielę na Kompleks Sportowy w Zaborowie. Podopieczni Przemka Kowalskiego po koncertowej pierwszej połowie prowadzili 4:0 po golach dwóch Olejnika i po jednej Stachowiaka i Nosova. Po zmianie stron w 56. minucie Kacper Brodzik podwyższył na 5:0. Od tego momentu Poloniści zbyt mocno się rozluźnili co z upływem czasu wykorzystywali goście, którzy stwarzali sobie okazję bramkowe. Jedną z nich w 80. Minucie zakończyła się celnym strzałem. Jak się później okazało była to bramka honorowa i mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Stainer Polonia Leszno 5:1. A już w najbliższy weekend nasz zespół uda się do lidera tabeli Przemysława Poznań!

Junior Młodszy
Przemysław Poznań – Stainer Polonia Leszno

Trampkarz I
Stainer Polonia Leszno – Wisła Borek Wlkp. 10:0

Kolejny zespół, który metodą postawionego w poprzek „autobusu” próbował zatrzymać rozpędzoną ekipę trampkarzy starszych Stainer Polonii Leszno. Wysoka wygrana 10:0 (6:0) z Wisłą Borek Wlkp. pokazuje, że mecz był jednostronnym widowiskiem.
Od początku spotkania Polonia narzuciła swój rytm gry. Rywale ukryli się za podwójną gardą i jedyne na co mogli liczyć to kontry. Animuszu gościom wystarczyło jednak tylko na kilkanaście minut. Gospodarze zagrali bardzo mądrze taktycznie. Dobrze przerzucali ciężar gry a w odpowiednim momencie potrafili przyspieszyć rozegranie i stworzyć sytuację bramkową. Kolejne 3 pkt. dopisujemy i kolejne bramki do imponującego bilansu. A na listę strzelców wpisali się w sobotę Antek Prałat 3, Kacper Nojman 2, Szymon Walachowski, Nikodem Brychcy, Bartek Orchowski, Maks Pieczyński, Damian Jankowiak po 1

Trampkarz II i Młodzik
Drugi zespół trampkarzy rozegrał grę wewnętrzną, natomiast młodzik pokonał w sparingu MTS Pawłowice 6:0.