6 września – badania lekarskie

Badania zostaną wykonane w Kompleksie Sportowym ul. Górowska 49 w Lesznie w godzinach od 16 do 19. Lekarz co godzinę będzie przyjmował po 20 osób. W związku z tym prosimy o zapisywanie się na godzinę 16, 17, 18 u kierownika sekcji pod numerem telefonu 603-802-216. Zapisy zbierane są do dnia 4 września.

Na godzinę 16 zapisują się te osoby, które po raz pierwszy będą korzystały z usług Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej Maciej Hess. Natomiast osoby, które pół roku temu były badane już u lekarza na godzinę 17 i 18.

Badania przeprowadzi:
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Maciej Hess
ul. Azaliowa 5/2
62-002 Złotniki

1/ Zawodnicy, którzy w marcu mieli pełne badanie w obecnym terminie nie muszą robić badań – stawiają się tylko do badania
2/ Zawodnicy, którzy przystąpią do badań pierwszy raz muszą mieć ze sobą:
– badania laboratoryjne (morfologia z rozmazem, OB, poziom glukozy w surowicy krwi, badanie ogólne moczu). EKG wykonywane będzie na miejscu przez doktora.
– w przypadku chorób przewlekłych wymagane zaświadczenie od lekarza specjalisty leczącego dane schorzenie o braku przeciwskazań do uprawiania sportu
– wypełnioną ankietę badania podmiotowego zawodnika – link poniżej
http://hessmed.pl/uploads/badanie-podmiotowe.pdf

Zawodnik, który nie ukończył 16 roku życia muszą być z rodzicem/opiekunem.

Koszt badań pokrywa zawodnik: 40 zł

Zawodnicy, którzy mają terminy na NFZ lub indywidualnie korzystają z usług innych lekarzy nie muszą korzystać z organizowanych badań przez klub.