AŻ 10 MECZÓW W MIONIONY WEEKEDN

O to chodziło w letniej reformie szkolenia młodzieży. Jest dużo grania, wiele spotkań, dużo bramek no a miniony weekend wypadł całkiem, całkiem.

Seniorzy jak wiadomo zremisowali bezbramkowo w Dopiewie. Apetyty były na 3 pkt. Ale patrząc na liczbę kontuzji podstawowych zawodników nie ma chyba co narzekać. Teraz chcielibyśmy w końcu dobrego wyniku na naszym boisku.

Drużyny juniorów starszych zagrały że zmiennym szczęściem. W lidze wojewódzkiej niestety porażka z Wrześnią 0:3, lepiej za to na poziomie okręgu. Tutaj wysoka wygrana z KS 1920 Mosina 6:1 (Kózka x4, Szarzyński, Ciesielski).

Nie ma za to mocnych, którzy byliby trudną przeszkodą dla naszych juniorów młodszych. Tym razem wysoka wygrana z Victorią Ostrzeszów 13:0.

U trampkarzy humory na pół bo jedna wygrana i jedna przegrana w lidze wojewódzkiej. C1 tutaj wygrana podopiecznych trenera Pujanka z Turem Turek 1:0 (Żeleźniak) a młodsi koledzy z C2 ulegli na wyjeździe APR Jarocin 7:2.

Dobra gra także naszych najmłodszych drużyn w kategoriach młodzików.

D1 tutaj w derbowym pojedynku chłopacy pokonali Kanię Gostyń 2:1 A w D2 zanotowaliśmy wysoki wynik w pojedynku z APR Kalisz 5:0.

Natomiast drużyny grające w ligach okręgowych w D2 padł remis 1:1 w potyczce z Kanią Gostyń, a w D1 w wyjazdowym pojedynku z Rawią Rawicz cenna wygrana 5:2 (Długaszewski x2, Dominik x2, Kędziora).

Generalnie możemy być zadowoleni i już patrzymy na kolejny zbliżający się weekend i kolejne spotkania. Zapraszamy do kibicowania naszym drużynom.