Bądźmy drużyną i pomóżmy !

Cała rodzina piłkarska Stainer Polonii 1912 Leszno, przekazała na licytację dla Kacpra Bojańskiego Koszulkę Lecha Poznań z autografami wszystkich zawodników.

Kacper mam 30 lat i pochodzi z Leszna. Jest mężem Magdy i ojcem sześcioletniej Zuzi, a latem 2018 spodziewa się drugiego dziecka. Walczy z rakiem wątrobowo-komórkowym. Jest już po dwóch operacjach ale rak wraca. Przed nim kolejna, być może ostatnia szansa. Jego operacja ma się odbyć pod koniec lutego 2018 roku. Dokładny termin jeszcze nie jest znany dlatego datę dostosujemy z czasem. Koszt zabiegu Nano-Knife to 37 tysięcy złotych, oprócz tego do czasu operacji musi kontynuować leczenie lekiem Sorafenib. Cała kuracja trwa minimum 6 miesięcy a więc łączna potrzebna kwota to 133 tysiące złotych. Jednak jeśli nie uda się uzbierać całości kwoty do końca lutego to nic straconego, aby operacja mogła się odbyć potrzebne jest 85 tysięcy, reszta potrzebna jest później.

Dopilnujmy jednak, aby mógł ze spokojem oczekiwać na operację mając całą potrzebną kwotę na koncie. Zebraną kwotę można śledzić na stronie kacper-bojanski.pl. Wesprzeć Kacpra, można wpłacając na konto, licytując na jednej z charytatywnych aukcji, a już niedługo będzie można także wesprzeć na siepomaga.pl. Wszystkie dostępne formy wsparcia na kacper-bojanski.pl.