Biały Orzeł pokonany!

Z kompletem trzech punktów do Leszna powrócili zawodnicy Stainer Polonii Leszno, którzy odnieśli 13 zwycięstwo w sezonie. Tym samym do zapewnienia sobie 7. miejsca w tabeli, które najprawdopodobniej będzie premiowało grę w nowej IV lidze pozostały do zdobycia trzy punkty.

Wynik spotkania w 26. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową skierował do bramki Łukasz Bugzel i wynikiem 0:1 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron i szybkiej kontrze Karol Smoła podwyższył na 0:2. Natomiast kropkę nad „i” w 79. minucie postawił Mateusz Witkowski, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Podopieczni Jędrzeja Kędziory po dobrym meczu, który w pełni kontrolowali sytuację na boisku odnieśli zasłużone zwycięstwo.

(foto: Pierzchała Foto)