Brązowi Trampkarze w Mistrzostwach OZPN!

Podopieczni Roberta Stańczyka zajęła trzecie miejsce, co należy uznać za sukces, bowiem nasz zespół grał z przeciwnikami o rok starszymi, ale pozostał mały niedosyt bo awans do finału był bardzo blisko… ale po kolei.

Na zawody do Czempinia przyjechały najlepsze zespoły grupy mistrzowskiej trampkarzy oraz dwa zespoły prowadzące w ligach powiatowych.

Nasza drużyna trafiła do grupy z Kanią Gostyń(lider trampkarzy), Heliosem Bucz i Asem Czempiń. W pierwszym meczu z Kanią Gostyń prowadziliśmy 1:0 po bramce Oskara Wulke, ale do remisu 1:1 po bardzo dyskusyjnym karnym doprowadzili zawodnicy z Gostynia . W drugim spotkaniu, po zdecydowanej przewadze, zwyciężyliśmy Asa Czempiń 2:0 ( O. Wulke i A. Piwoński). W ostatnim meczu grupowym mimo prowadzenia 2:0 (O. Wulke i N. Kozibura) nie zdołaliśmy ,,dowieźć” wyniku do końcowego gwizdka tracąc dwie bramki- remis 2:2.

Z drugiego miejsca awansowaliśmy do półfinału, w którym zmierzyliśmy z MTS Pawłowice. Rozpoczęliśmy mecz znakomicie stwarzając kilka stuprocentowych sytuacji. Dopiero jednak za czwartym razem udało się strzelić gola (J. Harendarz). Niestety straciliśmy dwie bramki i pozostał nam mecz o trzecie miejsce. W małym finale pewnie pokonaliśmy Rawię Rawicz 1:0 ( J. Harendarz)

W turnieju wystąpiliśmy w składzie : Sz. Olejniczak – br, O. Wulke, A. Piwoński, M. Juśkowiak, J. Harendarz, N. Kozibura, P. Stachowiak, J. Maćkowiak, T. Jąder i K. Robaczyński.

Ostateczna kolejność:
1. MTS Pawłowice
2. Helios Bucz
3. KS Polonia 1912 Leszno
4. Rawia Rawicz
5. Kania Gostyń
6. Obra Kościan
7. AS Czempiń
8. Dąbroczanka Pępowo