Co słychać u młodzieży II ?

Junior Starszy A1

W przeciągu kilku dni juniorzy starsi mieli rozegrać dwa mecze kontrolne, niestety z powodu problemów kadrowych nie doszedł do skutku sobotni sparing z drużyną Piasta Poniec za co serdecznie przepraszamy naszych kolegów z boiska. Bez problemów natomiast rozegrany został mecz z drużyną Warty Poznań w poniedziałkowy piękny poranek.
Drużyna z Poznania meczem z Polonią Leszno zakończyła swój pobyt na obozie w Gostyniu. Z pewnością wartościowe spotkanie dla obu drużyn zakończyło się remisem 1:1. Dla leszczynian jedyną bramkę zdobył Rajmund Siecla ładnym uderzeniem z około 20 metrów. W drużynie Przemka Kowalskiego zabrakło jeszcze kilku graczy przebywających na wakacjach oraz kontuzjowanych bramkarzy.
Drużyna poszukuję sparing partnera chcącego rozegrać sparing w najbliższym tygodniu. Jednocześnie zaprasza nadal wszystkich chętnych zawodników chcących dołączyć do drużyny grającej w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych.

Junior Młodszy
Nasi juniorzy młodsi w minioną sobotę grą wewnętrzną zakończyli obóz dochodzeniowy, podczas którego trenowali dwa razy dziennie. Teraz podopieczni Waldemara Jędrusiaka trenują już tylko raz dziennie w godzinach porannych, a w najbliższą sobotę rozegrają mecz kontrolny z Chrobrym Głogów

Trampkarz C1

Podopieczni Jakuba Pujanka rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Po kilkudniowych treningach i wczorajszych testach drużyna trampkarzy starszych rozegrała pierwszy sparing. Naszym rywalem była ekipa Akademii Reissa ze Szczecinka, która przebywa na obozie w Dolsku. Po kapryśnym lipcu wreszcie mocniej zaświeciło słońce i mecz odbywał się w dość sporym upale. Sparing został podzielony na 20-minutowe kwarty co pozwoliło na zaprezentowanie się wszystkich zawodników. Ostateczny wynik 5:2 dla Polonii (0:1, 1:1, 1:0, 3:0).

Trampkarz C2
Nasz nowy zespół, które głównie składa się z chłopaków z leszczyńskich Akademii wsparty kilkoma chłopakami, którzy w ubiegłym roku grali w młodziku mocno trenują pod okiem Krystiana Woźnego. Frekwencja dopisuje, chociaż nie wszyscy zawodnicy jeszcze wrócili z wakacji. Pierwszy test mecz trampkarze rozegrają w najbliższą sobotę 9:00 ze starszymi kolegami z Polonii 1912 Leszno.

Młodzik
Najmłodsza grupa, która będzie w tym sezonie trenowała pod okiem trenera Roberta Stańczyka wczoraj wznowiła treningi. Kolejne zajęcie zaplanowane są na dzisiaj (tj. środa) i jutro o 16:30 na Kompleksie Sportowym im. Zdzisława Adamczaka przy ulicy Górowskiej 49.