Co słychać u młodzieży III ?

Junior
Najstarsza grupa w miniony weekend nie zagrała meczu kontrolnego, ale kilku graczy było powołanych i zaliczyli kilka minut w seniorach podczas meczu ligowego z Ostrovia Ostrów Wlkp. Obecnie podopieczni Przemka Kowalskiego trenują w godzinach porannych a w najbliższą środę w Buczu rozegrają sparing z Nielbą Wągrowiec, a sobotę z Chrobrym Głogów.

Junior Młodszy

Podopieczni Waldemara Jędrusiaka w sobotę podejmowali zespół Chrobrego Głogów i po ciekawym meczu Poloniści pokonali rywali 3:2. Obecnie podobnie jak starsi koledzy trenują w godzinach porannych i na środę i sobotę mają zaplanowane gry kontrolne.

Trampkarz C1
Nasz pierwszy zespół trampkarzy w sobotę pokonał 6:0 młodszych kolegów, dla których był to pierwszy w barwach Polonii 1912 Leszno. Od dzisiaj zawodnicy Jakuba Pujanka rozpoczęli obóz dochodzeniowy podczas trenują dwa razy dziennie i rozegrają dwa mecze kontrolne z UKS Śrem oraz najprawdopodobniej z Arką Gdynia. 

Trampkarz C2
Młodsza grupa trampkarzy rozegrała wcześniej wspomniany mecz ze starszymi kolega, a na co dzień trenują w godzinach popołudniowych na obiektach w Zaborowie. A w najbliższą sobotę rozegrają mecz kontrolny.

Młodzik D1-D2
Nasza najmłodsza grupa od 1 sierpnia trenują pod okiem Roberta Stańczyka na stadionie żużlowym. Jednak w tym tygodniu w związku z chorobą trenera, w zastępstwie trener Jakub Pujanek poprowadzi zajęcia we wtorek i czwartek o 18:00 w Zaborowie.