Co słychać u młodzieży IV ?

Junior

Podopieczni Przemka Kowalskiego w środę udali się do Bucza, gdzie pokonali Nielbę Wągrowiec 2:1 po bramkach Mikołaja Karolczaka i Pawła Stachowiaka, a w sobotę ulegli Chrobremu Głogów, który będzie występował w Centralnej Lidze 2:6. Teraz już czas na ligę, a w pierwszym meczu rywalem Polonistów będzie Jarota Jarocin

Junior Młodszy

Młodsi koledzy podobnie jak starsi w środę w Buczu zagrali z Nielbą Wągrowiec, której ulegli minimalnie 3:4. A W sobotę podejmowali w Lesznie Chrobrego Głogów rocznik 2001. Lepsi okazali się nasi piłkarze pokonując rywali 4:3, a najbliższą sobotę w Zaborowie o 13:00 zainaugurują swoje rozgrywki podopieczni Waldemara Jędrusiaka z Jarota Jarocin.

Trampkarz C1
Pierwszy zespół trampkarzy ma za sobą ciężki tydzień pracy, gdyż zakończyli obóz dochodzeniowy podczas którego trenowali dwa razy dziennie oraz rozegrali dwa mecze kontrolne. Najpierw w środę z UKS Śrem, a dzień później z Arką Gdynia. W obu meczach lepsi okazali się rywale, jednak z postawy i gry zespół na tym etapie trener Jakub Pujanek może być zadowolony, bo do ligi pozostały jeszcze ponad dwa tygodnie.

Trampkarz C2
Nasz nowy zespół, który został zasilony zawodnikami z leszczyńskich Akademii bacznie trenuje pod okiem Krystiana Woźnego. W sobotę rozegrali grę wewnętrzną, a w najbliższą niedzielę zagra mecz kontrolny z Obrą 1912 Kościan.

Młodzik
W związku z pobytem w szpitalu trener Roberta Stańczyka treningi odbywają pod okiem trener Woźnego i Pujanka. W tym tygodniu zajęcia odbędą się w środę i piątek o 18:15 w Zaborowie. Natomiast w czwartek o 10:00 jest możliwość rozegrania meczu sparingowego, zbiórka o 9:15 w Osiecznej. Prosimy więc rodziców do końca dnia (15 sierpnia) o potwierdzenie udziału syna. Natomiast od przyszłego tygodnia zajęcia odbywać się już będą w stałe dni i stałe godziny pod okiem nowego trener, który będzie zastępował trenera Stańczyka do moment jego powrotu.