Co słychać u młodzieży ?!

Junior Starszy
Podopieczni Przemka Kowalskiego również są po tygodniowym okresie treningów i wczoraj w Zaborowie rozegrali pierwszy mecz kontrolny z zespołem seniorów GKSu Włoszakowice. Po pierwszej połowie Poloniści prowadzili 3:0. W drugiej połowie natomiast, gdyż trener dokonał kilku zmian i inicjatywę przejęli gości, którzy ostatecznie zwyciężyli 4:6.

Junior Młodszy
Sparing rozegrany w dniu 22 lipca 2017 r. Mecz zakończył się porażką drużyny Polonii 5:6. Drużyna ze Żmigrodu przyjechała w liczbie 21 zawodników, natomiast nasi chłopcy zagrali w 13 – co miało ogromny wpływ na zmęczenie w panującym upale – różnica w licznie możliwych zmian. Decydujące o zwycięstwie przyjezdnych dwie bramki padły w samej końcówce meczu. Ponadto zabrakło nam trochę szczęścia – chłopcy zaliczyli dwie poprzeczki i jeden słupek, natomiast Piast raz obijał słupek i to w sposób, który zakończył się bramką. Patrząc obiektywnie na przebieg meczu można stwierdzić, że obie drużyny prezentują podobny poziom piłkarski. Teraz tydzień obozu dochodzeniowego i kolejne mecze. Czekamy z nadzieją i niecierpliwością.

Trampkarz 2003 i 2004
Dzisiaj oba zespoły trampkarzy rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Podopieczni Jakuba Pujanka (rocznik 2003) mają zaplanowany pierwszy trening dzisiaj o 15:30 na stadionie żużlowym, natomiast zespół Krystiana Woźnego (rocznik 2004) o 16:00 w Zaborowie. Oczywiście jeśli są chłopacy, którzy chcą spróbować swoich sił w naszym klubie serdecznie zapraszamy.  Ponadto Wydział Szkolenia przedstawił grupy w jakich będą rywalizować nasze zespoły i tak: