Akademia

CO U DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH

Młodzik D2 czyli rocznik 2009

Okres zimowy to czas kiedy możemy przybliżyć dobrostan naszych drużyn młodzieżowych. Na początek drużyna rocznika 2009 czyli młodzicy D2.
Ta drużyna powstała z połączenie ekip, które dzięki współpracy z Football Academy Leszno oraz Akademia Piłkarska Reissa – Leszno mogły rok wcześniej przejść do naszego klubu. Dzięki temu chłopcy mogą prezentować się na szczeblu ligi wojewódzkiej. To spora grupa młodych piłkarzy dlatego zdecydowaliśmy, że wystawiamy dwie drużyny. Druga drużyna reprezentuje nas na szczeblu okręgu.
Drużyny mają dwóch trenerów Macieja Tomkowiaka oraz Tomasza Rybarczyka. Wyniki nie są tu najistotniejsze bo to jeszcze wstęp do poważnego młodzieżowego grania ale trzeba przyznać, że chłopacy prezentują się bardzo dobrze i w przyszłości z tego rocznika będziemy zadowoleni. Liczymy, że wśród tej grupy znajdą się także reprezentanci kadr wojewódzkich oraz chłopcy, po których sięgną trenerzy silnych akademii piłkarskich w naszym kraju. No i drużyna posiada liczną rzeszę kibiców – rodziców, którzy wspierają ich podczas spotkań.

Czekamy na wiosnę ! Gramy dla Leszna