Do Koła po siódme zwycięstwo

 

Po tym co zespół pokazuje w ostatnich spotkaniach powinniśmy być raczej spokojni o losy tego meczu. Widać, że zespół złapał wysoką formę, co ma przełożenie nie tylko na punkty i bramki, ale samą grę.

Olimpia nie należy do mocnych tej ligi. Póki co jej wyniki wskazują bardziej na to, że walczyć będzie o ligowy byt. Może to jednak się zmienić. Na 5 punktów, które do tej pory zdobyła ta drużyna złożyło się jedno zwycięstwo, dwa remisy i pięć porażek. Daje to przedostatnie miejsce, ale z drugiej strony tylko 4 punkty straty do ósmego miejsca, czyli środka tabeli.

Lekceważyć rywala absolutnie nie można. Jesteśmy jednak pewni, że jeśli zespół z Leszna zagra na swoim co najmniej poprawnym poziomie, to trzy punkty pojadą do Leszna.

Na pewno ta forma nasza cieszy. Chcemy tę dobrą passę podtrzymać, choć teraz w sumie czekają nas ze względu na remont bieżni leszczyńskiego boiska trzy wyjazdowe spotkania, w tym też to następne do Kościana. Póki co skupiamy sie na Kole i jedziemy tam po zwycięstwo – mówi Waldemar Jędrusiak, trener Polonii.

Początek sobotniego starcia leszczynian z Olimpią w Kole o godzinie 16.00.