Do Victorii po Victorię !

Po burzy zawsze wychodzi słońce -inaczej być nie może. Nasz zespół w trzech ostatnich meczach przegrał swoje pojedynki, pomimo, że piłkarsko nie odstawał od rywali. Co więcej z gry wyglądali lepiej.

Zdajemy sobie sprawę, że za wrażenia artystyczne punktów w piłce nożnej się nie przyznaje. Jednak limit pecha liczymy, że został wyczerpany i w jutrzejszym pojedynku wszystko zafunkcjonuje jak należy. Do Ostrzeszowa jedziemy w pełnym składzie po pełną pulę!

Victoria obecnie zajmuje 11 miejsce z 26 punktami na koncie i ciągle ma matematyczne szansę na awans do nowej IV ligi. Klub z Ostrzeszowa, pomimo gorszych wyników w ostatnim czasie zapowiada walkę o ligowy byt do samego końca. Warto również zaznaczyć, że jak do tej pory nasz zespół nie potrafił pokonać rywali na ich stadionie.

„Choć fatalnie wygląda nasza sytuacja w tabeli, to nie poddajemy się i walczymy do końca. Wciąż wierzymy, że w przyszłym sezonie zarezerwowane jest dla nas miejsce w czwartej lidze. Kibiców prosimy o przybycie i o wsparcie, które będzie dla naszych zawodników niezwykle ważne.” – wpis z facebooka klubowego