Dobrze otworzyć rok!

Nasz zespół w przerwie zimowej przeszedł mała rewolucję, która niestety dla nas jest niekorzystna. Odeszli od nas Mateusz Pijanowski oraz Eryk Moryson. Natomiast Artur Jęsiek oraz Bogumił Ceglarek ze względów zawodowych będą zawodnikami z „doskoku” więc o formę u nich będzie z pewnością ciężko. Do kadry natomiast dołączył w ostatnich dniach Maciej Bujak, który występował w barwach naszego klubu jako młodzieżowiec, a później w seniorach w III lidze. Grywał również w IV ligowej właśnie Kani Gostyń i GKS Krzemieniewo, więc jeśli chodzi o doświadczenie, a także umiejętności to jest duże wzmocnienie. Z pewnością z formą od samego początku będzie ciężko, lecz liczymy, że szybko w treningach popularny „Bujo” dogoni pozostałych zawodników. Kadra jest zdecydowanie krótsza, a jak wiadomo wiosną kartki i kontuzje których mamy nadzieję, że będzie jak najmniej, bo w innym przypadku mogą być problemy kadrowe. Natomiast jeśli chodzi o aspekt czysto sportowy to same przygotowania przebiegły bardzo dobrze, mecze sparingowe z pewnością na plus w związku tym liczymy na udaną wiosnę choć z małym znakiem zapytania.

Nasz jutrzejszy rywal Kania Gostyń w minionych tygodniach przeszedł organizacyjną rewolucję co może wpłynąć albo na plus albo na minus jeśli chodzi o sytuację w drużynie. O ruchach transferowych w Gostyniu nie było słychać. Dodatkowo patrząc na miejsce w tabeli i ilość punktów to jeśli celem jest utrzymanie to każde spotkanie muszą grać jak o życie.

Reasumując czeka nas niezmiernie ciekawy pojedynek, z którego mamy nadzieje zwycięsko wyjdzie nasza drużyna. Z pewnością zwycięstwo w pierwszym spotkaniu pomogłoby w zyskaniu pewności siebie na kolejne mecze.