Dołącz do nas!

 

 


Klub Sportowy Polonia Leszno jest jednym z najstarszych klubów w Wielkopolsce bazujący głównie na swoich wychowankach klubu.

Polonia to nie tylko drużyna drużyna seniorów, ale oczywiście również zespoły młodzieżowe. Obecnie w klubie funkcjonuje pięć kategorii wiekowych co daje łącznie około 150 zawodników. Marzeniem każdego z nich jest trafić do drużyny seniorów i godne reprezentowanie klubu oraz miasta na terenie całego kraju. A my chcemy te marzenia zrealizować.

Każdy młody piłkarz będzie mógł rozwijać się pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej. Ich wszechstronna wiedza oraz doświadczenie mają być gwarantem prawidłowego rozwoju dziecka, a w przyszłości piłkarza. Treningi odbywać się będą zgodnie z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi szkolenia.

Naszym celem jest, aby każdy młody zawodnik w trakcie pojedynków z drużynami przeciwnymi występował w barwach klubowych, a dzięki temu wzmocni się jego poczucie przynależności do wielkiej rodziny piłkarskiej jaką jest POLONIA 1912 Leszno.

Warto również zapoznać się z regulaminem naszej sekcji

Gdy zawodnik zdecyduje się na dołączanie do Nas musi wypełnić:

 

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 783-828-171 lub adresem mailowym info@polonia1912leszno.pl