GARŚĆ INFORMACJI

Witam serdecznie – kilka informacji z bieżącej działalności klubu

1. Badania lekarskie ??‍⚕️?

Badania odbędą się w dniu 20 lutego od godz. 15:00 w Zaborowie. Szczegóły wkrótce ale dla dużej części będą to badania pełne czyli związane z koniecznością wykonania badań krwi, moczu.

2. Fizjoterapeuta ?⚠️

Od najbliższego poniedziałku po zimowej przerwie będzie można ponownie korzystać z fizjoterapeuty. Zawodnikami nadal opiekować się świetny specjalista w zakresie urazów sportowych jakim jest Mateusz Leśniak Sport-Reh

3. Ubezpieczenie ?⚠️

W dniu 25 marca mija termin ważności ubezpieczeni dla pierwszej grupy osób, które zawarły umowę w z firmą Kahlenberg Services. Kontynuacja umowy będzie wiązać się z koniecznością ponownego wypełnienia deklaracji. Już wkrótce osoby, których to dotyczy zostaną powiadomione. Ponadto istnieje możliwość zawarcia umowy dla tych, którzy do tej pory tego nie zrobili.
I jeszcze jedna uwaga. Wszelkie informacje dot. ubezpieczenie znajdują się na stronie internetowej w zakładce KLUB > UBEZPIECZENIE. Jest tam podany algorytm postępowania w przypadku zaistnienia kontuzji.

4. Ustaw zmiany na FB

Ponieważ po zmianach dokonanych przez FB nasze posty publikowane na tej grupie miały ograniczony zasięg prosimy po wybraniu opcji POWIADOMIENIA ustawić oznacznik w opcji „Wszystkie posty” (na telefonach) lub „Powiadomienie o każdej aktywności na stronie lub ważnej aktualizacji”. Pozwoli to na odczytywanie wszystkich zamieszczanych tam informacji. Kliknięcie Lubię to pod postem będzie dla mnie informacją, że macie już dobre ustawienia