Grała młodzież (19-23.08)

W przeciągu kilku dni nasze zespoły juniorów rozegrały po dwa mecze ligowe, natomiast trampkarze rozegrali mecze kontrolne.

Junior A1
Nasza najstarsza grupa w minioną sobotę pokonała na inaugurację Jarotę Jarocin 3:1. Bramki w tym meczu zdobyli Siecla, Karolczak oraz Matuszewski. Natomiast wczoraj w Krobi Poloniści zremisowali 0:0 z miejscową Krobianką Krobia, a w najbliższą sobotę udadzą się na ciężki teren do Konina.

Junior Młodszy B1
Podopieczni Waldemara Jędrusiaka tak samo jak starsi koledzy na otwarcie sezonu pokonali 3:1 Jarotę Jarocin. Wczoraj niestety nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy, gdyż lepsi okazali się zawodnicy Nielby Wągrowiec, którzy wygrali 3:1. Choć przez długo czas był remis 1:1 i nasz zawodnik nie trafił rzutu karnego. Natomiast w niedzielę o 17:00 będzie kolejną okazją na zdobycie punktów ligowych, gdyż leszczynianie zmierzą się w Suchym Lesie z miejscowym Sucharem.

Trampkarz C1
Do startu ligi pozostały już nie całe dwa tygodnie. A w minioną sobotę i wczoraj podopieczni Jakuba Pujanka rozegrali dwa mecze kontrolne. Najpierw z KS 19120 Mosin podczas, którego padł wynik 6:3, dla Polonistów, natomiast wczoraj ulegli Unii Swarzędz 4:2.

Trampkarz C2
Młodsi koledzy bacznie trenują pod okiem trener Krystiana Woźnego, którzy również w niedzielę rozegrali mecz kontrolny z drużyną Obry Kościan, gdzie o jedną bramkę okazali się przeciwnicy. A w poniedziałek w ostatnim sparingu zagrają z rówieśnikami Kanii Gostyń.

Młodzik D1-D2
Nasza najmłodsza grupa prowadzona przez Karola Misia, który zastępuj Roberta Stańczyka trenuję mocno, aby nadrobić czas. Na szczęście w 1 kolejce ligowej nasz zespół pauzuje, więc na ligowe zmagania czekać będziemy do 9 września kiedy to na własnym boisku zmierzymy się z Rawią Rawicz.