Leśnik Margonin – Polonia 1912 Leszno 3:0

OZPN Leszno Grupa Mistrzowska – Trampkarz
Polonia 1912 Leszno I – Kania Gostyń przełożony

Sobota 24.09.16 – godzina 10:00
Rawia Rawicz – Polonia 1912 Leszno II 4:2

To miał być mecz na przełamanie i pomimo ambitnej gry zwłaszcza w drugiej połowie Poloniści ulegli Rawii Rawicz 4:2. Jednakże przebieg meczu, a także ilość sytuacji jakie stworzyli sobie młodzi piłkarze Polonii nie odzwierciedla wyniku.

OZPN Leszno Grupa Mistrzowska – Młodzik
Niedziela 25.09.16 – godzina 10:00
Polonia 1912 Leszno – Kania Gostyń II 0:1
W niedzielę młodzicy pod wodzą trenera Krystiana Woźnego podejmowali na własnym boisku zespół Kanii II Gostyń. Od początku mecz toczył się w środkowej strefie boiska i kibice zgromadzeni przy ul. Górowskiej 49 nie mieli okazji oglądać zbyt wielu sytuacji podbramkowych. Mimo optycznej przewagi w pierwszej części meczu nasi zawodnicy stracili bramkę do szatni w 28. minucie spotkania po błędzie w szykach obronnych. W drugiej połowie mimo upływającego czasu gry i postawienia wszystkiego na jedną kartę mecz zakończył się wynikiem 1:0.