Grała młodzież (26-28.08)

Junior A1
Drugi remis z rzędu odnieśli nas juniorzy starsi, którzy tym razem podzielili się punktami z Górnikiem Konin. Z pewnością Poloniści wyjechali z Konina z dużym niedosytem, ponieważ przestrzelony rzut karny i dwie 100% sytuacje mogły dać spokojnie trzy punkty. Niestety zabrakło skuteczności i po meczu dopisujemy tylko 1 punkt.

Junior Młodszy B1
Gorzej wypadli młodsi juniorzy, którzy ulegli w Suchym Lesie 2:1. Młoda drużyna Waldemara Jędrusiaka z pewnością warunkami fizycznymi ustępowała rywalom, lecz nasi piłkarze dzielnie stawiali im czoła. Niestety, pomimo ambitnej postawy przegraliśmy 2:1.

Trampkarz C2
Wczoraj podopieczni Krystiana Woźnego podejmowali w Lesznie rówieśników z Kanii Gostyń. Oba zespoły grają w lidze trampkarz, lecz w dwóch oddzielnych grupach. Lepsi okazali się nasi zawodnicy, którzy zwyciężyli 4:1 i w dobrych nastrojach przystąpią do sobotniej inauguracji.

Młodzik D1-D2
Młodzicy natomiast w sobotę podejmowali drużynę trampkarzy Dębu Boguszyn. I trzeba przyznać, że piłkarsko nasz zespół prezentował się na tle starszych kolegów zdecydowanie lepiej. Niestety o losach meczu zaważyły warunki fizyczne, który zakończył się wygraną gości 4:2. Jednak sam trener widzi duży potencjał w tym zespole, który zapowiada się obiecująco.