Grała młodzież (27-28.08)

Wielkopolska Liga Junior Starszy
28 sierpnia 2016, godz. 12:00
Jarota Jarocin – Polonia 1912 Leszno 9:0 (3:0)

Do Jarocina prowadzona przez Karola Misia drużyna juniora starszego udała się w mocno okrojonym składzie. Praktycznie w ostatniej chwili wypadł Klecha oraz Neczyński. Dodatkowo z urazem pojechał Mroczek i pomimo wielu starań nie udało się uchronić przed pogromem. Trener wierzy, że koniec okresu wakacyjnego wpłynie już tylko lepiej, gdyż zawodnicy wrócą do normalnych treningów, bo zakończą dotychczasowe wakacyjne prace, które nie umożliwiły im normalne trenowanie.

Wielkopolska Liga Junior Młodszy
27 sierpnia 2016, godz. 11:00
Polonia 1912 Leszno – Sokół Szamocin 1:2 (0:1)

O wielkim pechu za to może mówić zespół juniora młodszego, który bo świetnym starcie uległ w sobotę Sokołowi Szamocin, a decydująca bramka wpadła w doliczonym czasie gry. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Wiktor Goryniak.

Liga Mistrzowska OZPN Leszno – Młodzik
27 sierpnia 2016, godz. 9:30
Polonia 1912 Leszno – GKS Krzemieniewo 0:3 (0:1)

Nasza najmłodsza grupa, która odradza się w naszym klubie z nowym trenerem Krystianem Woźnym podejmowała GKS Krzemieniewo. Obydwie drużyny mecz zaczęły bardzo uważnie spokojnie rozgrywając piłkę od tyłu. Dopiero po 10 minutach drużyny zaczęły dochodzić do sytuacji bramkowych, lecz dopiero w 25min meczu na raty został pokonany nasz bramkarz. Druga połowa mogła zacząć się idealnie dla naszej drużyny. Po rzucie różnym i strzale Łukasza Pajzerta piłkę z linii wybił obrońca gości. W 15min drugiej połowy goście trafili bramkę na 2:0 po rykoszecie od naszego obrońcy. Zawodnicy Polonii dzielnie próbowali odrobić straty i byli blisko bramki kontaktowej po strzale Jakuba Stockiego oraz poprzeczce Kajetana Marszałka. W ostatnich minutach meczu goście przeprowadzili kontrę ustalając wynik spotkania na 3:0.