Grała młodzież (3-4.09)

Wielkopolska Liga Junior Starszy
3 września 2016, godz. 13:00
Polonia 1912 Leszno – Helios Czempiń 4:1 (3:0)

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odnieśli podopieczni Karola Misia, którzy pokonali w derbowym pojedynku Helios Czempiń 4:1. Początek spotkania to dominacja Polonistów, którzy szybko objęli prowadzenie 3:0. Po zmianie stron i wielu zmianach gra się wyrównała, a oba zespoły zdobyły po jednej bramce. 

Wielkopolska Liga Junior Młodszy 
7 września 2016, godz. 16:00
Polonia 1912 Leszno – Lech Poznań

W najbliższą środę podopieczni Przemysła Kowalskiego rozegrają na własnym stadionie zaległy mecz z 1 kolejki.

Liga Mistrzowska OZPN Leszno – Trampkarzy
3 września 2016, godz. 10:00
Polonia 1912 Leszno II – Polonia 1912 Leszno 1:3 (0:1)

W 1 kolejce Ligi Mistrzowskiej Trampkarzy, gdzie występują dwie nasze drużyny, los chciał, że „na dzień dobry” graliśmy między sobą. Pierwszy zespół prowadzony przez Roberta Stańczyka, był faworytem tego spotkania co potwierdza końcowy wynik. Jednakże młodsi koledzy nie oddali punktów łatwo, bo do 60 minuty był remis 1:1. Jednakże końcówka meczu należała do pierwszego zespołu, który zdobył dwie bramki i cały mecz ostateczne zwyciężyli 3:1.  

Liga Mistrzowska OZPN Leszno – Młodzik
1 września 2016, godz. 19:45
Football Academy Leszno II – Polonia 1912 Leszno 3:2 (0:1)

 W czwartek nasza drużyna młodzików przy sztucznym oświetleniu na stadionie Alfreda Smoczyka rozgrywała swój drugi mecz w obecnym sezonie. Przeciwnikiem był drugi zespół Football Academy Leszno. Mecz zaczął się od bramki naszych rywali, którzy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego pokonali Jakuba Bernackiego. Mimo kilku dogodnych sytuacji z obydwóch stron drugą bramkę ujrzeliśmy dopiero pod koniec pierwszej połowy. W 10 minucie drugiej połowy Kajetan Marszałek strzałem sprzed pola karnego nie dał szans bramkarzowi gospodarzy i zdobył bramkę kontaktową. Nasza drużyna próbowała doprowadzić do remisu lecz w tym dniu nie miała szczęścia ponieważ po strzałach Oskara Hermanowicza i Jakuba Stockiego piłka aż cztery razy lądowała na słupku. Na 5 minut przed końcem drużyna Football Academy przeprowadziła skuteczna kontrę i podwyższyła wynik na 3:1. W ostatniej minucie kapitan Polonii Oskar Hermanowicz pięknym strzałem ustalił wynik spotkania na 3:2.