GRALI W WEEKEND

Troszkę z opóźnieniem ale szybkie informacje o wynikach weekendowych spotkań naszych zespołów.

Zaczynamy od dziewczyn, które rozpoczęły rozgrywki IV ligi. Niestety inauguracja pechowa bo przegrana 2:3 z Orły Pniewy. Warto dodać, że nasz drużyna znajduje się w fazie po głębokiej przebudowie ale liczymy, że wraz z upływem czasu będzie coraz lepiej.

Juniorzy starsi zanotowali w Pleszewie remis 1:1 z miejscową Stalą. Cóż nie ma co ukrywać, że ten wynik nie może zadowalać w kontekście walki o ligę makroregionalną. Trafienie dla Stainer Polonii zaliczył Kuba Harendarz.

Porażkę zanotowali natomiast juniorzy młodsi, którzy w Śremie ulegli Warcie 0:3 oraz trampkarze starsi, którzy mimo całkiem niezłej gry przegrali w Poznaniu z Reissem 1:5.

Ale były i wygrane

Trampkarze młodsi powtórzyli wynik sprzed tygodnia i znowu wygrali w stosunku 3:2 tym razem w Pępowie. Bramki zapisujemy na konto Waligóry oraz Lechowskiego 2.

Także młodzik zanotował wygraną na wyjeździe 5:2 ze Spartą Miejska Górka. Gole były dziełem Tomka Szawelskiego, Michała Łagódki, Ksawerego Woźniaka oraz Mateusza Pajzerta + jedno trafienie samobójcze rywali.