I po obozach (relacja + foto)

W pierwszym terminie pojechały zespoły Młodzika pod opieką trenera Tomasza Wołowicza oraz Trampkarze trenera Roberta Stańczyka. Młodzi zawodnicy trenowali dwa razy dziennie korzystając z przepięknej hali sportowej oraz boiska ze sztuczną nawierzchnią. Wieczorami do dyspozycji zawodników był basen znajdujący się w tym samym kompleksie sportowym wraz z hotelem. Dla najmłodszych grup wyjazd był wspaniałym doświadczeniem oraz stworzył możliwość do połączenia piłki nożnej wraz z wypoczynkiem od szkoły w gronie kolegów.
Zamiana turnusów nastąpiła 23 stycznia. W miejsce młodzików oraz trampkarzy do Wałbrzycha wyjechali juniorzy. Podopieczni trenera Przemysława Kowalskiego pojechali w pełnym 23-osobowym składzie, natomiast w drużynie Jakuba Pujanka z różnych powodów do dyspozycji pozostało 15 graczy.
Termin tegorocznych ferii pozwolił trenerom na nieco inny rodzaj treningów i skupienie się nad problemami dotyczącymi gry obu zespołów. Zawodnicy odbywali trzy treningi dziennie korzystając z siłowni, salki wraz z spinningiem, hali sportowej, boiska ze sztuczną murawą oraz basenu wraz z odnową biologiczną. Wieczory trenerzy wykorzystywali na zajęcia teoretyczne, które uzupełniły wiedzę piłkarzy Polonii.
Wszyscy uczestnicy obozów wrócili do Leszna w świetnym nastroju oraz w pełnej gotowości do kolejnych treningów na obiektach w naszym mieście. Trenerzy mają nadzieję, że treningi przełożą się na jakość gry zespołów, a wspólny pobyt zbuduje jeszcze lepszą atmosferę wśród piłkarzy.

{phocagallery view=category|categoryid=18}