Wychowanek naszego klubu Jakub Nowak, który ma na swym koncie występy w Zagłębiu Lubin, ŁKS-ie Łódź oraz Jarocie Jarocin wraca do Stainer Polonii Leszno.
22- letni pomocnik opuścił Leszno w pod koniec 2013 roku gdzie po świetnej grze w barwach Polonii przeniósł się do Zagłębia Lubin. Tam występował w drużynach juniorskich oraz ekipie rezerw. Później zdobył spore doświadczenie reprezentując ŁKS Łódź. Ostatnie 2 lata to bardzo dobra gra w III-ligowej Jarocie Jarocin gdzie Kuba Nowak był podstawowym zawodnikiem. W minionym sezonie rozegrał 28 spotkań gdzie 27-krotnie wychodził na boisko w podstawowym składzie swojej drużyny.
Bardzo cieszymy się, że Jakub postanowił wrócić do Leszna i zasilić szeregi naszej drużyny. Jesteśmy przekonani, że będzie stanowił istotne wzmocnienie ekipy trenera Kędziory. Kuba będzie występował na boisku z numerem 22 na koszulce.
Serdecznie witamy