Lider pokonany!

W minioną sobotę udało przerwać się czarną serie bez zwycięstwa w meczu ligowym. Przełamanie przyszło w starciu z liderem tabeli Lubuszaninem Trzcianką!

Już w 10 minucie mogliśmy objąć prowadzenie, lecz po strzale Łukasza Glapiaka piłka trafiła tylko w poprzeczkę. Kwadrans później w najmniej oczekiwanym momencie goście objęli prowadzenie po strzale Pawła Wicher. Radości rywali długo nie trwała, bo już trzy minuty Łukasz Glapiak doprowadził do wyrównania. Nasz zespół mógł jeszcze przed przerwą wyjść na prowadzenie, ale po strzale Damiana Nowaka I futbolówkę z linii wybił zawodnik Lubuszanina.

Po zmianie stron znowu rozpoczęliśmy od okazji bramkowej, którą tym razem skutecznie wykończył Damian Nowak I. W dalszej części meczu oba zespoły toczyły równorzędną walkę, choć bliżej końca napór gości był coraz mocniejszy, lecz Jakuba Krzyżostaniak spisywał się kapitalnie i mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem 2:1!