Mistrz Mistrz Polonia!

Tym samym udało nam się potwierdzić swoją wyższość nad lokalnymi rywalami i z przewaga 7 pkt nad drugim zespołem wygrać Okręgowa ligę juniora młodszego. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka sytuacji bramkowych jednak niestety raziliśmy nieskutecznością. Prowadzenie w meczu dał nam Tomasz Zawidzki, który precyzyjnie wykonał rzut wolny w 34 minucie.

Druga połowa rozpoczęła się niefortunnie i po ładnym strzale zespół Rawii wyrównał stan meczu na 1:1. Dopiero w końcówce udało nam się odzyskać prowadzenie po ładnym strzale Patryka Mroczka. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania na 3:1 po indywidualnej akcji. Po meczu odbyła się ceremonia wręczenia pucharu oraz medali zawodnikom z rak Prezesa OZPN Leszno Tadeusza Dubisza oraz w-ce prezesa KS Polonia Leszno Zenona Janowicza. Zawodnikom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia za rok już w lidze wielkopolskiej do której awansowali dzięki zwycięstwu w lidze.