MŁODZI STRZELAJĄ AŻ MIŁO⚽

Wczorajsze spotkanie to kolejne zwycięstwo 3:0 Stainer Polonii Leszno, które mocno akcentuje bardzo dobrą środkową i końcową część rundy jesiennej ?

Ciszymy się, że wczorajsze bramki zdobyli zawodnicy młodego pokolenia naszego klubu, którzy muszą wspierać w tym elemencie doświadczonych „Krawca” i „Grzybka”, któremu przy okazji życzymy szybkiego powrotu do zdrowia po kontuzji, której nabawił się w meczu z Nielbą ?‍⚕️?
Damian Nowak (22 l) po raz kolejny otwiera wynik spotkania. Tydzień temu fantastyczna bramka z Kotwicą a wczoraj przytomność umysłu i szybki refleks w polu karnym ? Kacper Robaczyński (20 l) świetne uderzenie z lewej strony pola karnego to już jego „firmowe” uderzenie, którego musi się obawiać każdy bramer – to był kolejny gola naszego pomocnika w tym sezonie ? Antek Prałat (15 l) przebojem wchodzi w dorosły futbol i jak pokazał strzelić może z „zimną krwią” i z prawej i z lewej nogi ?
Ale to przecież nie koniec bo już kolejne zdolne „młode wilki” rosną i grają w naszych drużynach, a o nazwiskach Wiktoria Żaczek, Jędrek Zapłacki, Bartek Babski, Jakub Mikołajczak czy Igor Adamczak na pewno będziemy wiosną pisać nie raz ?
Dzisiaj było o napastnikach ale, że w innych formacjach też mamy zdolną młodzież na pewno będziemy się chwalić ?

foto leszczyńskisport.pl, sport.elka.pl