MŁODZICY NA TURNIEJU w Oborzyskach Starych

Sobotnie przedpołudnie młodzicy pod wodzą trenera Tomczaka spędzili w Oborzyskach gdzie wzięli udział w halowym Turnieje Juna CUK Cup.
Pierwsze spotkanie to fantastyczna rozgrywka naszych chłopaków z późniejszym finalistą czyli Wartą Śrem, którą wygrywamy pewnie 3:0. Niestety drugi mecz to zaledwie remis 0:0 z Obrą Kościan. Kolejne spotkanie wypada jeszcze gorzej bo niestety przegrywamy 0:3 z Grom Wolsztyn. W ostatnim meczu fazy grupowej wygrywamy wysoko bo 7:0 z dziewczynami z drużyny Elit Goal.
Niestety w grupie zajmujemy dopiero 3 miejsce a o awansie do półfinału zdecydował gorszy bilans bezpośredniego starcia z Wolsztynem. Pozostało nam zmierzyć się o 5 lokatę z zespołem Las Puszczykowo. W regulaminowym czasie pada wynik bezbramkowy a w rzutach karnych górą są chłopacy z Puszczykowa. Zajmujemy 6 miejsce. Był to ciekawy przerywnik w trakcie zimowej pauzy.
Trener Tomczak był zadowolony z gry chłopaków choć pozostał niedosyt bo można dzisiaj było ugrać coś więcej 

Turniej był bardzo dobrze zorganizowany przez gospodarzy 
Skład Stainer Polonii Leszno. Na bramce Jakub Andersz, Jan Adler , Stanisław Bojanowski , Filip Pujanek , Szymon Kózka , Tomasz Kowalczyk , Mikołaj Przybylski , Marcel Kuśnierek , Grzegorz Waligóra i Mateusz Nowak.