Akademia

MŁODZIEŻOWE D(R)ESZCZOWCE

W dniu dzisiejszym nie tylko w meczu seniorów dużo się działo.

Rozpoczęło się o 10:00. Podopieczni Karola Misia pomimo, że zagrali najsłabszy mecz to zremisowali 2:2. Najpierw to Poznańska 13 Poznań prowadziła 0:2. Jednak po zmianie stron najpierw Mikołaj Przybylski zdobył bramkę kontaktową, a w 86 minucie Grzegorz Ciesielski zdobył bramek wyrównująca. Warto odnotować, że wcześniej nie udało nam się zdobyć bramki po rzucie karnym, gdyż bramkarz gości wyczuł strzał Jakuba Mikołajczaka.

Natomiast o 14:00 nasi Juniorzy Młodsi grali z Olimpią Koło. Po pierwszej połowie był tylko remis 1:1 a bramkę zdobył Hubert Buchwald. Tylko, gdyż ponownie zmarnowaliśmy rzut karny oraz trzy sytuacje 100%. Po zmianie stron podopieczni Waldek Jędrusiak nadal przeważali, lecz to goście zdobyli bramkę na 1:2. Pomimo tego ciosu Poloniści nie podłamali się i zdobyli trzy bramki, a cały mecz wygrali 4:2. Na listę strzelców wpisał się ponownie Hubert Buchwald 2 oraz Damian Jankowiak.