Młodzik punktuej!

NARESZCIE czyli 3 pkt seniorów, ważne wygrane młodzików i trampkarzy + łyżka dziegciu ?

Nareszcie ? to słowo ciśnie się po wygranej naszych seniorów w Międzychodzie. Mecz trzeba było wygrać i to zadanie podopieczni Jędrzeja Kędziory wykonali w pięknym stylu. Pierwsza połowa to prawdziwy majstersztyk w wykonaniu naszych zawodników a jej bohaterem nr 1 był nasz pomocnik Karol Smoła, który zdobył dwie bramki ⚽️⚽️ kolejne – nie mniej ważne – dorzucili Artur Krawczyk⚽️, który troszkę kazał nam czekać na swoje kolejne ligowe trafienie ? Czwartą bramkę zapisał na swym koncie nasz lewy pomocnik Damian Nowak (młodszy). Przy takim wyniku w drugiej odsłonie pozostało nam już tylko kontrolować przebieg spotkania. Co prawda gospodarzom udało się w 64 minucie trafić honorowego gola ale ostatnią pieczątkę przystawił Antek Prałat 15-latek ustalił w 92 minucie wynik na 5:1 dla Stainer Polonii Leszno. Brawo panowie – ważne przełamanie.
Nie mniej ważną wygraną zanotowali dzisiaj nasi młodzicy. Zawodnicy Mateusz Tomczak pokonali w Zaborowie wyżej notowany PKS Racot 2:1. Bramki zdobyli w tym spotkaniu Grzegorz Waligóra oraz debiutujący w naszych barwach Miłosz Kuźniak. Tutaj również dajemy duże brawa ??
Duży + także dla naszych trampkarzy starszych, którzy w Gnieźnie rozegrali kolejny mecz z serii dreszczowców (oni chyba tylko takie mecze grają). Najważniejsze, że podopieczni Łukasz Dziewiątka pokonali Mieszka w stosunku 5:4 po trafieniach Huberta Buchwald⚽️ Tomek Piwoński ⚽️?oraz hat tricku naszego super strzelca Jędrek Zapłacki ⚽️⚽️⚽️
Niestety nie powiodło się naszym juniorom młodszym, którzy niespodziewanie ulegli w Kole miejscowej Olimpii 0:3 oraz trampkarzom młodszym, którzy ulegli w Jarocinie z miejscową Jarotą 0:1. Cóż są wygrane, są przegrane ale zawsze walczymy ?
Jutro kolejne spotkania – szlagierowe spotkanie naszych juniorów z Lechią Gdańsk (11:00 stadion LA) oraz kolejna okazja by zobaczyć w akcji nasze dziewczyny w potyczce z Gromem Wolsztyn (17:00 Smoczyk) Zapraszamy do kibicowania