NA FRONTACH III LIGII

Było o naszych zawodnikach w ligach centralnych teraz czas na inne piłkarskie fronty. W ten weekend rusza III liga.

W rozgrywkach grupy II w drużynie Polonii Środa Wlkp. możemy zobaczyć Kacper Robaczyński, którego występy w Stainer Polonii Leszno kibice pamiętają najlepiej. Początki Kacpra w Środzie Wlkp. nie były szczęśliwe z powodu kontuzji, której szybko nabawił się były polonista. W okresie zimowych przygotowań Kacper błyszczy na boisku i po kontuzji już chyba nie ma śladu. W niedawno rozegranym spotkaniu 1/16 Pucharu Polski na szczeblu WZPN z Lubuszaninem Trzcianka Robaczyński zdobył jedną z bramek a jego drużyna wygrała 3:2.
Również na III ligowym froncie ale w grupie III będziemy mogli zobaczyć Dawid Rogoziński. Obrońca, który występował w drużynach młodzieżowych Stainer Polonii od kilku lat udanie prezentuje się w drużynach Miedzi Legnica. Na razie jest pewniakiem w kadrze III-ligowych rezerw ale jesienią został zgłoszony do rozgrywek I-ligowych.

Również w grupie III ponownie zobaczymy Eryka Morysona, który jak już informowaliśmy powrócił po półrocznym wypożyczeniu do naszej drużyny do Piasta Żmigród.
Będziemy bacznie przyglądać się grze „naszych” chłopaków na wiosnę.

Jeżeli macie info o innych naszych zawodnikach, którzy grają w innych drużynach prosimy o informację.