Na koniec z Wrześnią

Poprzednia kolejka nie była szczęśliwa dla obu zespołów. Nasza drużyna po słabszej grze uległa w Koźminie Wielkopolskim – Białemu Orłowi 4:2. Prawdziwej klęski doznał zespół z Wrześni i to na własnym boisku. Spadkowicz z III ligi przegrał z Górnikiem Konin aż 0:8.

Obie jedenastki we wczesne środowe popołudnie będą szukać okazji do rehabilitacji. Obie drużyny wiedzą, że kolejna strata punktów może już słono kosztować, bo czołowa trójka może odjechać i marzenia o ewentualnym awansie do III ligi mogą okazać się odległym tematem.

Spotkanie obu zespołów ponownie odbędzie się na kompleksie boisk w Zaborowie, a rozpocznie się o godzinie 14.00. Liczymy na dziesiąte zwycięstwo jesienią Polonii, choć wcale łatwo nie będzie. Rywal po wspomnianej klęsce będzie zapewne mocno podrażniony.

Dodajmy jeszcze, że to nie będzie koniec emocji piłkarskich w IV lidze w tym roku, bo już w sobotę, 14 listopada odbędzie się awansem pierwsza seria spotkań rundy rewanżowej. Leszczynianie znów zagrają u siebie i podejmować będą inną Victorię, tą z Ostrzeszowa.