NAJWAŻNIEJSZY OKRES W SEZONIE

W każdym sezonie, który rozkładamy na dwie rundy wiosenną i jesienną są weekendy najgorsze, ale są i te najlepsze.

Dwa tygodnie temu miejsce miał ten słabszy, gdzie o punkty było jak na bakier. Teraz zbliża się chyba najważniejszy weekend w rundzie jesiennej, a udział w tym mają nasi seniorzy oraz nasza drużyna juniora starszego.

Wszystko zaczyna się jutro o 11:00 w Lesznie, gdzie nasi juniorzy rozegrają pierwszy mecz barażowy o ligę makroregionalną, a przeciwnikiem będzie zwycięzca drugiej grupy – Akademia Piłkarska Reissa Poznań. Przy korzystnym wyniku łatwiej będzie podopiecznym Łukasz Konieczny podejść do rewanżu, który odbędzie się tydzień później w Poznaniu. Ale to nie koniec zmagań naszych juniorów, którzy po upływie 48 godzin zagrają „mecz życia”, ponieważ staną przed szansą zdobycia Totolotek Puchar Polski strefy leszczyńskiej. Historia tych rozgrywkę nie pamięta takiego wyczyny, aby zespół złożonych z juniorów dotarł do finału rozgrywek seniorskich, a gdzie dopiero wygrać… ?!

Na koniec, ale tak naprawdę pomiędzy tymi mecz, bo w sobotę o 14:00 w Gołuchowie nasi seniorzy zmierzą się z LKS Gołuchów. Rywal z czuba tabeli, bo wraz z dwoma innymi zespołami prowadzą w ligowej tabeli. A my po trzech porażkach z rzędu nie możemy sobie pozwolić już na jakąkolwiek stratę punktów jeśli myślimy o zakończeniu rundy w pierwszej piąte tabeli.