NASI GOŚCIE czyli Ostrovia w kryzysie ?

To chyba niespodzianka in minus IV ligi bo chyba nikt nie spodziewał się, że po 4 kolejkach na koncie Ostrovii będzie 0 pkt.

Co prawda porażki z Nowymi Skalmierzycami czy Gołuchowem nie dziwią a przegrana w Kępnie 3:4 mogła się przytrafić o tyle gładkie 0:2 z beniaminkiem z Lwówka trochę zaskakuje. Cóż goście znaleźli się w nieciekawej sytuacji i panicznie będą poszukiwali punktów aby odbić się od dna. Na pewno będą starali się znaleźć je i w Lesznie bo tutaj grało się im zawsze dobrze i nierzadko wywozili z naszego miasta zdobycz punktową. Kolejna porażka będzie natomiast na pewno mocno deprymująca.

My znajdujemy się w dużo lepszej sytuacji. PO niezbyt fortunnym początku przyszedł czas na zwycięstwa z TPS Winogrady i Olimpią Koło. Wynik 8:1 z beniaminkiem z Poznania robi wrażenie. Już dawno Stainer Polonia nie zagrała tak efektywnego spotkania. Co cieszy na listę strzelców wpisywali się i „starzy” Krawczyk, Wiśniewski czy Smoła ale i nowi poloniści Nowak, Bzdęga, Sarbinowski czy Moryson.  Potwierdzenie formy przyszło w minioną sobotę w Kole. W meczu z Olimpią nie było wątpliwości kto jest lepszy a wygrana 4:0 potwierdza coraz lepszą dyspozycję strzelecką. Znowu trafił Wiśniewski, Smoła, Bzdęga i Moryson co pokazuje, ze nowe i stare tryby docierają się coraz lepiej pod okiem trenera Kędziory.
Mamy 7 pkt. i 7 miejsce w tabeli. Ale czołówka narzuciła wysokie tempo więc aby nie utknąć w środku tabeli trzeba zdobywać kolejne punkty i gonić liderów.

Zapowiada się ciekawy pojedynek. Zapraszamy na 12:00.