NO NARESZCIE, ZDEMOLOWANY LIDER, ZADYSZKA TRAMPKARZY

Czekaliśmy, czekaliśmy i wreszcie się doczekaliśmy. Juniorzy starsi już w poprzednim meczu z Chojniczanką pokazali zwyżkę formy ale sobotnia wygrana z zajmującym 3 lokatę Chemikiem Bydgoszcz bardzo nas ucieszyła.

Bramki dla drużyny Waldek Jędrusiak zdobyli Rajmund Siecla⚽️⚽️ oraz Jędrzej Jarożek ⚽️ Brawo panowie i czekamy na kolejne dobre występy. 
Natomiast w niedzielę do Leszna zawitał lider ligi wojewódzkiej juniora młodszego Stal Pleszew. To co zrobili podopieczni Jakub Pujanek to prawdziwa demolka przeciwnika ?:0️⃣ i pełna dominacja. Co tu więcej dodać poza strzelcami bramek Antek Prałat⚽️⚽️⚽️ Damian Jankowiak⚽️⚽️ Mikołaj Korthals ⚽️⚽️ Maks Pieczyński Kacper Stankowski Nataniel Kozibura po ⚽️. Wielkie brawa ?
Zadyszka dopadła naszych trampkarzy. W rozegranym w Poznaniu spotkaniu drużyna uległa AP Reissa aż 1:5. Honorowe trafienie dla Stainer Polonii zaliczył niezawodny Jędrek Zapłacki
Również wyjazdową porażkę zapisujemy na konto młodzików, którzy przegrali z Kanią Gostyń 1:4. Tutaj honorowy gol to dzieło Mikołaj Cwojdziński