O równą formę jak piłkarska murawa zadbamy z firmą Ogrody i Parki

Firma działa na rynku od 1991 roku, stopniowo zwiększając zakres oferowanych usług, co umożliwia w chwili obecnej profesjonalne zrealizowanie każdego zadania związanego z szeroko pojętą architekturą krajobrazu, budową otwartych obiektów sportowych oraz placów zabaw. Zwiększający się z roku na rok zakres, złożoność i ilość realizowanych zleceń umożliwił stworzenie solidnej bazy organizacyjnej, sprzętowej i ekonomicznej naszego przedsiębiorstwa. Czynniki te, jak również właściwy dobór personelu pozwoliły wypracować standardy gwarantujące pełne zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy szybką i fachową obsługę, dostosowywanie wykorzystywanych rozwiązań do oczekiwań klientów oraz profesjonalną pomoc począwszy od fazy projektowej, poprzez realizację a na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kończąc.

Naszymi klientami są zarówno duże firmy budowlane, produkcyjne i hotelarskie (Hotele Qubus, Skanska, Sews, Filtron, Arex), urzędy miast i gmin, jak również właściciele małych i dużych ogrodów prywatnych.