Oficjalnie firma STAINER BAUCHEMIE naszym sponsorem

W czwartek 7 września 2017 roku, odbyła się konferencja prasowa, na której została zaprezentowana nowa nazwa sekcji piłki nożnej. Od dziś nasza sekcja będzie nosić nazwę Stainer Polonia Leszno!


Na konferencji był obecny prezes zarządu Stainer Bauchemie pan Oskar Baldys, który pokreślił, że – rzeczą normalną i naturalną jest, że chcemy i wspieramy lokalne instytucje sportowe. Zaznaczył, że wiąże nadzieje z budowaniem i rozwojem naszej sekcji. Cieszymy się, że z taką marką możemy budować leszczyński sport – zakończył Baldys.

Poza przedstawicielem sponsora tytularnego, na konferencji byli obecni członkowie zarządu m.in prezes sekcji Piotr Organista oraz sekretarz Arkadiusz Ciesielski.

Mamy nadzieję, że dzięki wparciu firmy Stainer nasz cel jakim jest III liga jest coraz bardziej realny – podkreślił Organista. Prezes sekcji podkreślił, że cel sztandarowego projektu, czyli awansu jest już zabezpieczony w postaci zaplecza zarówno logistycznego jak i finansowego.

Za rozmowy odnośnie sponsoringu z ramienia sekcji odpowiedzialny był sekretarz Arkadiusz Ciesielski. Chciałbym podziękować za owocne i udane negocjacje z firmą Stainer, mam nadzieję, że ta współpraca z sponsorem tytularnym pozwoli nam na rozwinięcie się w przyszłości – takim zdaniem zakończył pierwszą część konferencji Ciesielski.

Po wystąpieniu osób obecnych na konferencji nastąpiła prezentacja nowych strojów oraz symboliczne przekazanie koszulki sponsorowi tytularnemu. Mamy nadzieję, że w nowych strojach oraz pod banderą firmy Stainer nasi piłkarze w sobotę wyjdą i pokażą pełnie swojego zaangażowania a to przełoży się na korzystny wynik.