Pierwszy sparing za nami

W minioną sobotę podopieczni Jędrzeja Kędziory rozegrali pierwszy mecz kontrolny, a rywalem był lider IV ligi północnej Mieszko Gniezno. Mecz został rozegrany na sztucznej murawie w Szamotułach.

Niestety w meczu tym zagrać nie mogli Kowalski, Krzyżostaniak, Kokot, Bujak, Rerak, Konieczny, Klecha, Karolczak. W związku z tym ustawienie defensywy było naprawę eksperymentalne zwłaszcza w pierwszej połowie. Szansę gry dostali również juniorzy starsi, którzy od początku trenują z pierwszym zespołem, a także 19 -letni bramkarz Adrian Szuba z Kani Gostyń oraz Damian Nowak I i Damian Nowak II, którzy awizują powrót do klub.

Rywale bardzo szybko objęli prowadzenie, bo już po 5 minutach było 2:0. Później na 3:0 z rzutu karnego podwyższył Tomasz Bzdęga. W drugiej połowie obaj trenerzy desygnowali do gry dwie inne jedenastki i oba zespoły zdobyli po jednej bramce. Gola dla naszej drużyny zdobył Łukasz Bugzel. Teraz przed nami kolejne cztery jednostki treningowe, a w sobotę zagramy mecz z Miedzą Legnica.

1 połowa: Szuba – Pitrowski, Kołodziejski, Bugzel Gryziecki – Nowak I, Nowak II, Siecla, Stachowiak, Krawczyk, Glapiak
2 połowa: Tobółka – Lokś, Wiśniewski, Smoła Bugzel – Płocharczyk, Tonkiewicz, Wydmuch, Robaczyński, Witkowski, zawodnik testowany

(foto: informacjelokalne.pl)