Seniorzy

PLAN WYKONANY

Wysokim zwycięstwem gospodarzy zakończył się sobotni pojedynek Polonii 1912 Leszno z GKS Rychtal. Drużyna prowadzona przez Karola Misia wygrała pewnie, w stosunku 4:1.

GKS Rychtal to drużyna środka tabeli, dlatego każdy inny wynik aniżeli zwycięstwo podopiecznych Karola Misia należałoby uznać za niespodziankę. Gospodarze rozpoczęli zgodnie z oczekiwaniami, otwierając wynik spotkania już w 16. minucie. Pięknym strzałem z trzydziestu metrów popisał się Michał Płocharczyk. Pięć minut później było już 2:0. Z dystansu prosto w siatkę tym razem huknął Damian Nowak starszy. Minęła dosłownie minuta i ten sam zawodnik znowu cieszył się z gola. Tym razem zdobył go głową, po świetnym dośrodkowaniu w wykonaniu Tomasza Olejnika.

Przyjezdni jeszcze przed przerwą pokonali leszczyńskiego golkipera, ale to było wszystko na co stać było tego dnia rywali z Rychtalu. Wynik tego meczu na 4:1 ustalił w 63. minucie Jakub Harendarz. Sobotni mecz był planowo ostatnim w ten rundzie. Poloniści mają jednak zaległy mecz z liderem rozgrywek. Spotkanie z Victorią Skarszew odbędzie się 5 grudnia.