Po pełną pulę do Koźmina

Leszczynianie w niedzielę zagrają w Koźminie Wielkopolskim z Białym Orłem. Obie te drużyny mają po 29 punktów i zajmują 3 i 4 miejsce. Obie tracą do lidera z Konina dwa punkty, a tylko punkt do Obry 1912 Kościan.

Drugim meczem kolejki będzie spotkanie we Wrześni, gdzie atakująca z piątego miejsca Victoria podejmować będzie Górnika Konin, a więc lidera rozgrywek, który przed tygodniem został zastopowany przez naszą jedenastkę.

Przy dobrym układzie podopieczni trenera Waldemara Jędrusiaka mogą po najbliższej kolece awansować nawet na pierwsze miejsce. Stanie się tak, jeśli nasz zespół zdobędzie komplet punktów, a swoich spotkań nie wygrają drużyny z Konina i Kościana. Ci drudzy wybierają się na derby do Rawicza.

Ta kolejka, przy tak dużym ścisku w czołówce tabeli może ją wywrócić do góry nogami. Czy tak się stanie? Czy będziemy świadkami nieoczekiwanych rozstrzygnięć? Poprzednie spotkania pokazały, że w tej lidze każde rozstrzygnięcie jest możliwe.

Dodajmy, że wszystkie weekendowe mecze rozpoczynać się będą o godzinie 14.00. Zarówno te w sobotę, 7 listopada, jak i mecz w niedzielę z udziałem Polonii, za którą mocno ściskamy kciuki.