Po trzecie zwycięstwo !

Nietypowo, bo już o 11:00 w dniu jutrzejszym podopieczni Jędrzeja Kędziory podejmować będą wyżej notowaną imienniczkę z Kępna. Po dwóch wygranych z rzędu Stainer Polonia będzie chciała podtrzymać zwycięską passę, gdyż na ten moment jeszcze nie może być pewna awansu do nowej IV ligi.

Nasz rywal w obecnej rundzie jest bezkompromisowy. Na 9 spotkań 6 wygrał i 3 przegrał. Również dwa ostanie mecze to zwycięstwa 2:1 z Białym Orłem Koźmin oraz 6:1 z Koroną Piaski. Z 50 punktami Polonia Kępno zajmuje 4. lokatę, która na 99% daje im awans do nowej IV ligi.

Nasz zespół nie ma jeszcze takiej pewności, bo z obecnych symulacji jakie są dostępne 7. miejsce nie gwarantuje w 100% awansu. Dlatego też dla leszczynian to spotkanie jak i pozostałe są bardzo ważne. W jutrzejszym meczu liczymy, że zawodnicy staną na wysokości zadania i trzy punkty zostaną w Lesznie.

Początek meczu o 11:00. Bramy będą otwarte na trybunę przy ZOO od strony ul. 17 Stycznia, a na nową trybunę od ulicy Strzeleckiej przy stadionie.