Podtrzymać zwycięską passę

Zmiana ta spowodowana jest sobotnim mityngiem na stadionie lekkoatletycznym, który odbędzie się w sobotę. Jednak pomimo nietypowej daty, liczymy że Poloniści pójdą za ciosem i odniosą trzecie zwycięstwo w obecnym sezonie przed własną publicznością.

Nasi rywale po dwóch sezonach gry w klasie okręgowej wracają na IV ligowe salony. W poprzednim sezonie dającym awans LKS Gołuchów z dorobkiem 71 punktów (22 zwycięstwa, 5 porażek i 3 porażki) był nieosiągalny dla pozostałych drużyn. W obecnym sezonie po 4 kolejkach podopieczni Damiana Barasia radzą sobie naprawdę dobrze. Podczas ostatniej kolejki podejmowali Polonię Kępno i po intensywnej pierwszej połowie, zakończonej wynikiem 2:2, ulegli ostatecznie dwoma bramkami, a wynik brzmiał 4:2 na korzyść rywala.. Łącznie 7 punktów, jakie wywalczyli Głuchowianie daje im 6 pozycję w tabeli.

W naszych szeregach po dobrym początku panuje świetna atmosfera. W każdym meczu robimy krok do przodu i z meczu na mecz widać lepszą grę naszych zawodników. Z pewnością skuteczność jeszcze nie jest na optymalnym poziomie, ale mamy nadzieje że w najbliższym spotkaniu się to zmieni. W niedzielnym pojedynku na pewno nie można rywala zlekceważyć tylko podejść z szacunkiem, ale także z pewnością w swoje umiejętności tak, aby po ostatnim gwizdku radość z trzech punktów była w naszej szatni.