Podziękowanie za działalność dla mieszkańców – wkrótce niespodzianka :-)

Wczoraj wieczorem w auli PWSZ w Lesznie odbyła się uroczysta gala Leszczyńskie NGO, podczas której wręczono podziękowania i gratulacje dla organizacji i osób, które działają społecznie dla mieszkańców miasta.

Wśród organizacji świętujących w 2017 roku okrągłe rocznice istnienia znalazła się oczywiście Polonia 1912 Leszno. Tutaj nie mieliśmy konkurencji. Okolicznościowy list gratulacyjny z rąk prezydenta Łukasz Borowiak odebrał Wiceprezes Klubu p. Albin Pudlicki, a my musimy podkreślić, że wśród wszystkich sekcji to ta piłkarska powstała jako pierwsza 🙂 tak, że czujemy się wyjątkowi 😉

Zostaliśmy też docenieni za naszą inicjatywę w ramach budżetu obywatelskiego, którą przypomnijmy była budowa trybuny w Zaborowie. Mimo, że nie zdołaliśmy wygrać głosowania to udało się coś bardzo ważnego. Otóż dzięki waszemu zaangażowaniu w zbieranie głosów pokazaliśmy, że jest problem z poziomem komfortu (a w zasadzie jego całkowitym brakiem) oglądania spotkań. A jak jest problem to trzeba go rozwiązać i zdradzimy po troszkę niespodziankę, że problem zostanie rozwiązany 🙂 Na szczegóły jeszcze każemy Wam troszeczkę poczekać ale już dziś dziękujemy 🙂 bo to sukces nas wszystkich.