POLONIA BIZNES KLUB – garść informacji

Od wczoraj sporo pytań pojawiło się w związku z podpisaniem umowy powstania Polonia Biznes Klub. Cieszymy się ze sporego zainteresowania.

No ale na początek kilka informacji, ogólnego zarysu czym Polonia Biznes Klub będzie.
Szanowni Państwo nie ma dzisiaj możliwości rozwoju sportu bez wsparcia sponsorów. Sponsorzy jednak w dużej mierze mają jednak pewne oczekiwania związane z inwestowaniem swoich środków w kluby czy imprezy sportowe. Zazwyczaj jest to reklama a czasami tak jak m.in. w przypadku naszego sponsora firmy Stainer Bauchemie wartości prospołeczne czyli pewna odpowiedzialność za mieszkańców regionu gdzie funkcjonuje firma.

Niejednokrotnie jednak firmy oczekują czegoś więcej – oczekują możliwości swojego rozwoju. I na przeciw tym oczekiwaniom powstały Partnerskie Kluby Biznesu To ogólnopolskie przedsięwzięcie skupiające kluby biznesu w wielu miastach – ulokowane głównie przy klubach piłkarskich – Zagłębie Lubin, Miedź Legnica, Śląsk Wrocław, Raków Częstochowa, Chojniczanka Chojnice (Obecnie powstał już pierwszy klub biznesu w Anglii a wkrótce rozpocznie się rozwój działalności w Czechach i Słowacji).

W ramach tych klubów gromadzą się firmy, które zainteresowane są swoim rozwojem i możliwością nawiązywania kontaktów biznesowych w różnych częściach kraju i poza jego granicami. Na chwilę obecną w ramach tych klubów skupionych jest blisko 3000 firm, których łączny obrót roczny wynosi ok. 55 miliardów złotych. I tutaj pojawia się wsparcie dla poszczególnych klubów. Im więcej zyskuje firma dzięki współpracy z partnerskimi klubami biznesu tym większe wsparcie trafia do klubów sportowych.

Tyle w skrócie. My cieszymy się, że Leszno dołączyło do tego elitarnego klubu pod marką Polonia Biznes Klub. Co nas zachęciło ? Obserwowaliśmy projekt od dawna i wszędzie tam gdzie zaczęły funkcjonować kluby biznesu kluby sportowe poprawiły swój status finansowy a firmy z regionu nawiązały szereg ciekawych umów, które przyniosły im zysk.

Zapraszamy do polubienia fanpage Polonia Biznes Klub

foto: http://leszno.naszemiasto.pl