POLONIA SOCIOS – nie chcemy nic za darmo

To dla nas ważna chwila. Przygotowywaliśmy się do tego projektu od kilku miesięcy. Długie godziny wieczornej pracy, wiele wypitej wspólnie kawy, pomysły, czasami zwątpienie czasami śmiech ale przede wszystkim nasze biało czerwone serca spakowane w coś co pokaże, że jesteśmy oryginalni, ciekawi, innowacyjni i gotowi do walki o marzenia naszych młodych piłkarzy.
Każdy słyszał o barcelońskich socios, którzy od lat tworzą potęgę FC Barcelony. Fani, którzy w zamian za opłaty mają wpływ na działalność klubu oraz otrzymują z tego tytułu stosowane korzyści.
Kim zatem powinien być/będzie Polonia Socios ?
Po pierwsze chcemy aby SOCIOS był lokalnym przedsiębiorcą, który czuje się odpowiedzialny za swój biznes ale i za otaczających go ludzi. To właściciel sklepu z warzywami, piekarni, kwiaciarni czy food trucka. To także właścicielka salonu fryzjerskiego, kosmetycznego czy groomerskiego. Restauracje, taksówki czy nauka jazdy. Po prostu ci, którzy są otwarci na innych.
Po drugie SOCIOS to piłkarz, rodzic, wujek, babcia, sąsiad oraz kibic, którzy doceniają tych, którzy wspierają lokalny sport. To ci, którzy świadomie wybierają i korzystają z usług tych, którzy nie są obojętni na wsparcie sportu dzieci i młodzieży.
Po trzecie SOCIOS to klub Polonia 1912 Leszno – największe i najstarsze leszczyńskie stowarzyszenie sportowe, które każdego dnia dba o rozwój sportowej pasji blisko 200 młodych piłkarzy.
Czy uda nam się projekt POLONIA SOCIOS ?
To zależy od pracy każdego z nas. Dzisiaj startujemy. Nasz cel to 110 SPONSORÓW / 110 zł/miesięcznie na 110 LECIE KLUBU
Polub nasz fanpage, powiedz o tym znajomym, a może zostań naszym SOCIOS – biało czerwonym Polonia Socios