Porażka w Jarocinie

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, bo już w 14 minucie objęli prowadzenie. Riposta naszego zespołu była natychmiastowa. Bramkę na 1:1 z rzutu wolnego w 17 minucie zdobył Tomek Zawidzki. W 29 min zespół Jaroty zdobył drugiego gola i do przerwy przegrywaliśmy 1:2.

Drugą połowę zespół Jakuba Pujanka rozpoczął od zdecydowanych ataków. Dokładne dośrodkowanie Kajetana Dajewskiego na głowę Jędrzeja Nowackiego przyniosło bramkę wyrównującą. Mimo kolejnych ataków naszego zespołu, ponownie zespół gospodarzy obejmuje prowadzenie. Po ambitnej postawie naszych zawodników i kilku dogodnych sytuacji na wyrównanie mecz zakończył się naszą porażką 2:3.