• Kontakt
  • 669-73-51-52
  • info@polonia1912leszno.pl
  • Siedziba klubu
  • Górowska 49
  • 64-100 Leszno

Porażka z Żubrem

Po raz szósty z rzędu w lidze zwyciężyć nie zdołali piłkarze Stainer Polonii. Leszczynianie przegrali na własnym boisku z LKS Gołuchów 1:3.

Drużyna Stainer Polonii wciąż nie może się przełamać i wygrać. W świąteczną środę nie sprostali ekipie LKS. Jak w większości meczów w rundzie rewanżowej, w grze podopiecznych Jędrzeja Kędziory, próżno było szukać pozytywów.

Spotkanie rozpoczęło się dla gospodarzy w najgorszy z możliwych sposobów. Już w 10 minucie na listę strzelców wpisał się najskuteczniejszy w szeregach przyjezdnych Krystian Benuszak. Później, biało-czerwoni przejęli inicjatywę, jednak nie potrafili przedostać się w pole karne przeciwnika. Z takowym nie mieli problemu goście, którzy w 38 minucie podwyższyli prowadzenie na 2:0 za sprawą Patryka Cierniewskiego. Takim wynikiem zakończyła się, co trzeba podkreślić bardzo słaba i bez jakichkolwiek klarownych okazji dla naszego zespołu, pierwsza połowa.

Tuż po zmianie stron, zamiast ruszyć do odrabiania strat, miejscowi sprezentowali rywalowi kolejną sytuację i w konsekwencji trzeciego gola. Po błędzie Łukasza Bugzela, piłkę przejął Benuszak i będąc oko w oko z Jakubem Krzyżostaniakiem, pokonał bramkarza precyzyjnym strzałem po ziemi. Chwilę później, Poloniści trafili wreszcie do siatki. Po rzucie rożnym, w zamieszaniu w szesnastce, najlepiej zachował się Tomasz Wiśniewski. Trafienie środkowego obrońcy było niestety tylko honorowym. W kolejnych fragmentach, nasza drużyna miała niewiele do powiedzenia. Gołuchów świetnie się bronił, a przy większej ilości szczęścia mógł nawet wygrać wyżej. Do samego końca bramek już nie uraczyliśmy, a Stainer Polonia przegrała z Gołuchowem 1:3.

W następnym meczu, które odbędzie się niebawem, bo w tę sobotę o godzinie 16:00, leszczynianie powalczą o punkty w Międzychodzie z walczącą o utrzymanie Wartą.

(tekst: http://leszczynskisport.pl)

Zobacz także

18 / 05

Trzecia wygrana z rzędu!

Trzecie zwycięstwo z rzędu odniosła w sobotę Stainer Polonia. Leszczynianie pokonali na wyjeździe Victorię Września 3:2. Poloniści zawitali do Wrześni uskrzydleni dwiema wygranymi […]

04 / 05

Nareszcie!

Ligową niemoc przełamali piłkarze Stainer Polonii Leszno. Nasz zespół, który zwycięstwa szukał od sześciu kolejek przełamał się w Międzychodzie pokonując Wartę Międzychód5:1. […]

02 / 05

Porażka z Żubrem

Po raz szósty z rzędu w lidze zwyciężyć nie zdołali piłkarze Stainer Polonii. Leszczynianie przegrali na własnym boisku z LKS […]