Przegląd tabel grup młodzieżowych

Sezon ligowy powoli dobiega końca. A my chcemy pochwalić się wynikami naszej młodzieży, bo trzeba przyznać, że jest czym!

Junior A1 – Wielkopolska Liga
Podopieczni Przemka Kowalskiego liderują w tabeli choć depczą im po piętach zawodnicy Przemysława Poznań, którzy mają taką samą ilość punktów. Ustępują tylko bezpośrednim wynikiem z rundy jesiennej, gdzie Poloniści wygrali 5:0 w Poznaniu. Z pewnością 26 maja o 11:00 w Lesznie, kiedy to przyjedzie właśnie Przemysław do Leszna rozstrzygnie się najprawdopodobniej bój o Mistrza Wielkopolski.

Junior Młodszy B2 – Wielkopolska Liga
W tej lidze na wiosnę została utworzona nowa liga, gdzie trzeba przyznać, że podopieczni Waldemara Jędrusiaka radzą sobie przyzwoicie. Rundę jesienną przeznaczyli na zdobywanie doświadczenia, gdyż widać, że wiosną oglądamy zupełnie inny zespół, który punktuje. Warto również zaznaczyć, że wprowadzani trampkarze radzą sobie naprawdę dobrze!

Trampkarz C1 – OZPN Leszno gr. 1
Nasz pierwszy zespół trampkarza po za jedną wpadką w Gostyniu, gdzie zremisował 2:2 pozostałe mecze wygrywa i to znacząco. Jeśli nic się złego nie wydarzy to podopieczni Jakuba Pujanka wygrają tę grupę i o mistrza zmierzą się w dwumeczu ze zwycięzcą drugiej grupy. Jednak aby tak się stało Poloniści muszą wygrać najbliższe trzy swoje spotkania, zwłaszcza ostatni z 2 w tabeli Rawią Rawicz, gdzie na jesień wygraliśmy 2:1.

Trampkarz C2 – OZPN Leszno gr. 2
Młodsi koledzy, którzy pomimo, że grają całym rocznikiem 2004 zaprezentowali się naprawdę dobrze w tym sezonie. Po rundzie jesiennej zajmowali pierwsze miejsce w tabeli. Na wiosnę niestety nie było już tak dobrze i najprawdopodobniej sezon zakończą podopieczni Krystiana Woźnego na 4 pozycji.

Młodzik D1 – OZPN Leszno gr. M
Celem drużyny prowadzonej przez Karola Misia jest zajęcie miejsca, które daje awans do wielkopolskiej ligi trampkarz C2. Czyli mowa tu o miejscach 1-3. Po niespodziewanej porażce z AS Czempiń i zaciętym boju z FA Leszno pierwsze miejsce już raczej jest nieosiągalne. Jednak 2 miejsce jest realne tym bardziej, że w sobotę pokonaliśmy wysoko aż 5:1 GKS Krzemieniewo, które przed tym meczem zajmowało 1 miejsce wyżej. Teraz w sobotę jedziemy do Gostynia na mecz z Kanią Gostyń, która w tabeli obecnie zajmuje 2 miejsce.

Młodzik D1 – OZPN Leszno gr. 7
Drugi zespół młodzika w lidze wystartował w nowo utworzonej grupie, gdzie jak na razie odnieśliśmy jedno zwycięstwo, remis oraz porażkę. Jednak ten zespół ma ogrywać się w lidze i zdobywać doświadczenie. Wyniki schodzą na drugi plan.