PRZY SOBOCIE PO ROBOCIE

Nie tak sobie wyobrażaliśmy sobotni wieczór. Liczyliśmy, że przy sobocie po robocie przy pięknej wiosennej pogodzie nasze miny będą zadowolone ale niestety  fortuna nie była dziś dla nas łaskawa.

A zaczęło się wszystko bardzo pięknie. Juniorzy młodsi wspaniale rozpoczęli rozgrywki rewanżowe ligi wojewódzkiej B1 i pokonali Olimpię Koło 5:0. Podopieczni Jakub Pujanek rozegrali dobry mecz choć nie ustrzegli się kilku błędów. Najważniejsza pewna i wysoka wygrana ? Bramki dla Stainer Polonii zdobyli w tym spotkaniu Antek Prałat⚽️⚽️⚽️ Olaf Zygmunt i Konrad Dymitrów po⚽️
Niestety kolejne spotkania zakończyły się porażkami. Najbardziej szkoda straty punktów w Ostrowie gdzie nasi seniorzy grali z Ostrovią. Prowadziliśmy w tym spotkaniu po skutecznie wykonanym rzucie wolnym przez Artur Krawczyk. Niestety gospodarze wyrównali jeszcze w I połowie a po przerwie jeszcze dwukrotnie pokonali naszego bramkarza i mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Również nie tak wyobrażali sobie wyjazd do Chojnic nasi juniorzy starsi. Liczyliśmy na 3 pkt. w meczu z Chojniczanką ale boisko napisało inny scenariusz. Gospodarze wygrywają 2:1(2:0). Honorowe trafienie dla naszej drużyny zdobył strzałem głową Jędrzej Tonkiewicz⚽️

Falstart zaliczyli także nasi trampkarze młodsi, którzy na boisku w Zaborowie przegrali z Jarotą Jarocin 0:1? oraz młodzicy, którzy ulegli Rawii Rawicz 0:2.

Liczymy, że w ostatnim spotkaniu tego weekendu – w niedzielę – nasi trampkarze starsi wygrają z Mieszkiem Gniezno. Początek spotkania o godz. 10:00